Категорії
Фильтр
Виробник
Категорія взуття
 

Трекінгове взуття

Трекінгове взуття

Трекінгове взуття

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Трекінгові черевики Zamberlan Baltoro
Черевики Zamberlan Baltoro - спеціально розроблені для підтримки комфорту і забезпечення стабільного положення ноги під час тривалих переходів і туристичних походів. Zamberlan Baltoro відрізняються особливою міцністю і можливістю використання на будь-якій місцевості і за будь-яких погодних ум..
8,179грн.
Трекінгові черевики Asolo Power Matic 200 GV
Asolo Power Matic 200 GV - високотехнологічні, сучасні трекінгові черевики з  єдиною у своєму роді підошвою Asolo Power Matic, що складається з трьох різних видів поліуритану різної щільності, які формуються разом.  Особливості: Передня частина черевика високої забезпечує максим..
7,530грн.
Трекінгові черевики Zamberlan Expert Pro
Черевики Zamberlan Expert Pro -  призначені для висотного альпінізму, а також для високогірних маршрутів, сходжень на льодовики і різних видів складного трекінгу. Вони відрізняються чудовою посадкою, якістю і забезпечують максимальну чутливість та стабільність. Характерними рисами цього ..
10,919грн.
Трекінгові черевики Asolo Bajura GV
Asolo Bajura GV - легкі трекінгові черевики, виготовлені за всіма нормами ЄС, рекомендовані для затяжних піших подорожей та походів в гори. Bajura GV створено з використанням останніх технологій, з сучасним дизайном, новими матеріалами, використання яких дозволило знизити вагу та покращити комфор..
8,340грн.
 Трекінгові черевики Zamberlan Cristallo
Трекінгові черевики Zamberlan Cristallo Взуття даної категорії спеціально розроблене для підтримки комфорту і забезпечення стабільного положення ноги під час тривалих переходів і туристичних походів. Вони відрізняються особливою міцністю і можливістю використання на будь-якій місцевості і за бу..
6,572грн.
Трекінгові черевики Asolo Lagazuoi GV
Asolo Lagazuoi GV - стильні, та водночас надійні та комфортні трекінгові черевики для походів будь якої складності та будь якої протяжності. Особливості: Поліуританові вставки високої щільності розташовані в зоні п'яти; Підошва подвійної щільності з мікропорами створює нові стандарти ..
7,560грн.
Трекінгові черевики Zamberlan Oak
Трекінгові черевики Zamberlan Oak Черевики даної категорії спеціально розроблені для трекінгу, туризму і різних екскурсій. Завдяки спеціальній конструкції з високоякісних матеріалів ці моделі володіють особливою міцністю, стійкістю і комфортом. Вони відрізняються високим протиударним захистом з..
5,463грн.
Трекінгові черевики Asolo Shiraz GV
Asolo Shiraz GV - надлегкі і дуже стильні черевики для трекінгу по горах та тривалих піших подорожей. Завдяки відмінній міцності вони підійдуть для будь якої поверхні та будь яких погодних умов. Особливості: Поліуританові вставки високої щільності розташовані в зоні п'яти; Підошва под..
6,720грн.
Трекінгові черевики Zamberlan Skill
Трекінгові черевики Zamberlan Skill Взуття даної категорії спеціально розроблене для підтримки комфорту і забезпечення стабільного положення ноги під час тривалих переходів і туристичних походів. Вони відрізняються особливою міцністю і можливістю використання на будь-якій місцевості і за будь-я..
5,995грн.
Трекінгові черевики Asolo TPS 520 GV
Asolo TPS 520 GV - сучасні та стильні трекінгові черевики від відомого італійського бренду. Ця модель підходить як для довгого треку по горах та пересіченій місцевості, так і для коротких "технічних" дистанцій. Абревіатура TPS розшифровується як Triple Power Structure - новітня розробка Asolo..
7,110грн.
Трекінгові черевики Zamberlan Storm
Трекінгові черевики Zamberlan Storm Черевики даної категорії спеціально розроблені для трекінгу, туризму і різних екскурсій. Завдяки спеціальній конструкції з високоякісних матеріалів ці моделі володіють особливою міцністю, стійкістю і комфортом. Вони відрізняються високим протиударним захи..
4,154грн.
Трекінгові черевики Zamberlan Tofane
Трекінгові черевики Zamberlan Tofane Надзвичайно міцні черевики, які були розроблені c поєднанням традиційних технологій обшивки та інноваційних деталей і сучасних матеріалів. Результат ретро дизайну і сучасного виконання. Підошва Zamberlan ® Vibram ® NorTrack, забезпечує комфорт і поглинання у..
10,720грн.
Трекінгові черевики Zamberlan Trekker
Трекінгові черевики Zamberlan Trekker Взуття даної категорії спеціально розроблене для підтримки комфорту і забезпечення стабільного положення ноги під час тривалих переходів і туристичних походів. Вони відрізняються особливою міцністю і можливістю використання на будь-якій місцевості і за будь..
4,870грн.
Трекінгові черевики Zamberlan Vioz
Трекінгові черевики Zamberlan Vioz Взуття даної категорії спеціально розроблене для підтримки комфорту і забезпечення стабільного положення ноги під час тривалих переходів і туристичних походів. Вони відрізняються особливою міцністю і можливістю використання на будь-якій місцевості і за будь-як..
7,229грн.
Трекінгові черевики Zamberlan Willow
Zamberlan Willow Черевики даної категорії спеціально розроблені для трекінгу, туризму і різних екскурсій. Завдяки спеціальній конструкції з високоякісних матеріалів ці моделі володіють особливою міцністю, стійкістю і комфортом. Вони відрізняються високим протиударним захистом зовнішньої підошви..
5,299грн.
Трекінгові черевики Zamberlan Zenith Mid
Трекінгові черевики Zamberlan Zenith Mid Черевики даної категорії спеціально розроблені для трекінгу, туризму і різних екскурсій. Завдяки спеціальній конструкції з високоякісних матеріалів ці моделі володіють особливою міцністю, стійкістю і комфортом. Вони відрізняються високим протиударним зах..
5,339грн.

Магазин туристичного спорядження "Намет" © 2018