Категорії
Фильтр
Виробник
Категорія взуття
 

Трекінгове взуття

Трекінгове взуття

Трекінгове взуття

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Трекінгові черевики Zamberlan Baltoro
Черевики Zamberlan Baltoro - спеціально розроблені для підтримки комфорту і забезпечення стабільного положення ноги під час тривалих переходів і туристичних походів. Zamberlan Baltoro відрізняються особливою міцністю і можливістю використання на будь-якій місцевості і за будь-яких погодних ум..
8,179грн.
Трекінгові черевики Zamberlan Expert Pro
Черевики Zamberlan Expert Pro -  призначені для висотного альпінізму, а також для високогірних маршрутів, сходжень на льодовики і різних видів складного трекінгу. Вони відрізняються чудовою посадкою, якістю і забезпечують максимальну чутливість та стабільність. Характерними рисами цього ..
10,919грн.
 Трекінгові черевики Zamberlan Cristallo
Трекінгові черевики Zamberlan Cristallo Взуття даної категорії спеціально розроблене для підтримки комфорту і забезпечення стабільного положення ноги під час тривалих переходів і туристичних походів. Вони відрізняються особливою міцністю і можливістю використання на будь-якій місцевості і за бу..
6,572грн.
Трекінгові черевики Zamberlan Oak
Трекінгові черевики Zamberlan Oak Черевики даної категорії спеціально розроблені для трекінгу, туризму і різних екскурсій. Завдяки спеціальній конструкції з високоякісних матеріалів ці моделі володіють особливою міцністю, стійкістю і комфортом. Вони відрізняються високим протиударним захистом з..
5,463грн.
Трекінгові черевики Zamberlan Skill
Трекінгові черевики Zamberlan Skill Взуття даної категорії спеціально розроблене для підтримки комфорту і забезпечення стабільного положення ноги під час тривалих переходів і туристичних походів. Вони відрізняються особливою міцністю і можливістю використання на будь-якій місцевості і за будь-я..
5,995грн.
Трекінгові черевики Zamberlan Storm
Трекінгові черевики Zamberlan Storm Черевики даної категорії спеціально розроблені для трекінгу, туризму і різних екскурсій. Завдяки спеціальній конструкції з високоякісних матеріалів ці моделі володіють особливою міцністю, стійкістю і комфортом. Вони відрізняються високим протиударним захи..
4,154грн.
Трекінгові черевики Zamberlan Tofane
Трекінгові черевики Zamberlan Tofane Надзвичайно міцні черевики, які були розроблені c поєднанням традиційних технологій обшивки та інноваційних деталей і сучасних матеріалів. Результат ретро дизайну і сучасного виконання. Підошва Zamberlan ® Vibram ® NorTrack, забезпечує комфорт і поглинання у..
10,720грн.
Трекінгові черевики Zamberlan Trekker
Трекінгові черевики Zamberlan Trekker Взуття даної категорії спеціально розроблене для підтримки комфорту і забезпечення стабільного положення ноги під час тривалих переходів і туристичних походів. Вони відрізняються особливою міцністю і можливістю використання на будь-якій місцевості і за будь..
4,870грн.
Трекінгові черевики Zamberlan Vioz
Трекінгові черевики Zamberlan Vioz Взуття даної категорії спеціально розроблене для підтримки комфорту і забезпечення стабільного положення ноги під час тривалих переходів і туристичних походів. Вони відрізняються особливою міцністю і можливістю використання на будь-якій місцевості і за будь-як..
7,229грн.
Трекінгові черевики Zamberlan Willow
Zamberlan Willow Черевики даної категорії спеціально розроблені для трекінгу, туризму і різних екскурсій. Завдяки спеціальній конструкції з високоякісних матеріалів ці моделі володіють особливою міцністю, стійкістю і комфортом. Вони відрізняються високим протиударним захистом зовнішньої підошви..
5,299грн.
Трекінгові черевики Zamberlan Zenith Mid
Трекінгові черевики Zamberlan Zenith Mid Черевики даної категорії спеціально розроблені для трекінгу, туризму і різних екскурсій. Завдяки спеціальній конструкції з високоякісних матеріалів ці моделі володіють особливою міцністю, стійкістю і комфортом. Вони відрізняються високим протиударним зах..
5,339грн.

Магазин туристичного спорядження "Намет" © 2018