Фильтр
Виробник
Категорія взуття
 

Трекінгове взуття

Трекінгове взуття

Трекінгове взуття

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Трекінгові черевики Zamberlan Baltoro
Черевики Zamberlan Baltoro - спеціально розроблені для підтримки комфорту і забезпечення стабільного положення ноги під час тривалих переходів і туристичних походів. Zamberlan Baltoro відрізняються особливою міцністю і можливістю використання на будь-якій місцевості і за будь-яких погодних умов...
8,985грн.
Трекінгові черевики Zamberlan Expert Pro
Черевики Zamberlan Expert Pro -  призначені для висотного альпінізму, а також для високогірних маршрутів, сходжень на льодовики і різних видів складного трекінгу. Вони відрізняються чудовою посадкою, якістю і забезпечують максимальну чутливість та стабільність. Характерними рисами цього взу..
11,980грн.
Трекінгові черевики Zamberlan Tofane
Трекінгові черевики Zamberlan Tofane Надзвичайно міцні черевики, які були розроблені c поєднанням традиційних технологій обшивки та інноваційних деталей і сучасних матеріалів. Результат ретро дизайну і сучасного виконання. Підошва Zamberlan ® Vibram ® NorTrack, забезпечує комфорт і поглинання уда..
11,745грн.
Трекінгові черевики Zamberlan Willow
Zamberlan Willow Черевики даної категорії спеціально розроблені для трекінгу, туризму і різних екскурсій. Завдяки спеціальній конструкції з високоякісних матеріалів ці моделі володіють особливою міцністю, стійкістю і комфортом. Вони відрізняються високим протиударним захистом зовнішньої підошви. ..
5,299грн.

Магазин туристичного спорядження "Намет" © 2019