Фильтр
Виробник
 

Велосипедні

Велосипедні

Велосипедні рюкзаки.

Під час веломандрівок часто постає запитання "куди вмістити все неохідне (спорядження, інструменти харчі, тощо)?".

Якщо транспортувати все виключно "на плечах",то тривала поїздка може видатись надто складною і втомлюючою.

Перші вело туристи вирішували цю проблему наступним чином: Брали звичайні солдатські штани - галіфе і в місці, де вони знизу звужувались, їх зшивали, зверху замість ременя вставлялась мотузка, і вся ця конструкція більш-менш зручно "сідала" на багажник.)))

На щастя сучасна туристична індустрія пропонує широкий  вибір велосумок та велорюкзаків, котрі покликані забезпечити максимальний комфорт вашій подорожі!

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Велосумка Commandor (Neve) Bolid 80
Commandor (Neve) Bolid - монооб'ємна велосумка на багажник об'ємом 75 літрів для тривалих велопоходів.   Технічні характеристики велосумки Commandor (Neve) Bolid Фурнітура: YKK Об'єм: 75 л Тип: велосипедний Тканина: POLYOXFORD 600D PVC Особливості велосумки Commandor (N..
1,975грн.
Велорюкзак Neve Cross Country 20
Легкий і зручний велорюкзак Cross Country 20 для велопрогулянок і щоденного використання в місті. Характеристики велорюкзака Neve Cross Country 20 Об'єм: 20 л Тип: велосипедний Матеріал: CORDURA 1000D + Oxford 600D RS Вага: 0,6 кг Технології і матеріали: Airback, Cordura ® ..
1,243грн.
Велорюкзак Neve Cross Country 30
Легкий і зручний велорюкзак Cross Country 30 для велопрогулянок і щоденного використання в місті. Характеристики велорюкзака Neve Cross Country 30 Об'єм: 30 л Тип: велосипедний Матеріал: CORDURA 1000D + Oxford 600D RS Вага: 0,6 кг Технології і матеріали: Airback, Cordura ® ..
1,342грн.
Велосумка Commandor (Neve) Superbike
Технічні характеристики велосумки Commandor (Neve) Superbike Фурнітура: Nexus Об'єм: 50л Тип: велосипедный Тканина: POLYOXFORD 600D PVC Вага: 1,4 кг Особливості велосумки Commandor (Neve) Superbike зручна та надійна підвіска для кріплення на багажнику велосипеда дв..
1,490грн.
Велосумка Commandor (Neve) Bolide 60
Монооб'ємна велосипедна сумка на багажник ємністю 60 літрів. Ідеально підійде для середньо та довготривалих подорожей. Технічні характеристики Bolide 60: Об'єм: 60 літрів Фурнітура: YKK Тканина: Polyoxford 600D PVC Особливості велосумки Bolide 60: надійна та зручна підвіска ..
1,796грн.
Велорюкзак Commandor (Neve) Shuttle
   Commandor (Neve) Shuttle - практичний, зручний та надійний велорюкзак для поїздок на відпочинок, нескладних велопоходів, для міста. Велорюкзак складається з трьох великих відділень. Верхня частина рюкзака легко знімається, це дозволяє використовувати її як окремий рюкзак, а також ко..
1,450грн.

Магазин туристичного спорядження "Намет" © 2019