Категорії
Фильтр
Виробник
 

Сумки

Сумки

Дорожні сумки

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Дорожня сумка Commandor (Neve) Voyage
Технічні характеристики сумки Commandor (Neve) Voyage Фурнитура: Nexus Об'єм: 75 л Тип: туристична Тканина: POLYOXFORD 600D PVC Особливості сумки Commandor (Neve) Voyage аналог дорожньої сумки, що використовується в збройних силах країн НАТО, з лямками та м'якою підвіскою (дозволяє пе..
1,035грн.
Сумка/рюкзак The North Face Base Camp Duffel-S
The North Face Base Camp Duffel-S - сумка-рюкзак, об'ємом 50 літрів, для подорожей. Виконана з використанням високоякісних матеріалів з чудовими водовідштовхуючими властивостями. Обладнана м'якими регульованими плечовими лямками, зручними ручками для переноски та компресійними ременями. Особл..
3,113грн.
Сумка The North Face Messenger M
The North Face Messenger M - сумка на плече, об'ємом 20 літрів, ідеально підходить для міських прогулянок і заміських подорожей. Чудові водовідштовхуючі властивості використаних матеріалів та верхній клапан ефективно захистять вашу сумку від проникнення води. Регульований плечевий ремінь з знімно..
3,343грн.
Сумка The North Face Base Camp T.O.R.C. Box
The North Face Base Camp T.O.R.C. Box - універсальна сумка для подорожей, походів на пляж та прогулянок по місту. Виготовлена з якісних матеріалів з чудовими водовідштовхуючими властивостями. Обладнана регульованим плечевим ременем, ручкою для переноски з м'якими накладнами, що скріплюються на ли..
2,840грн.
Сумка The North Face Sport Hiker
Зручна та вмістима поясна або плечева сумка, об'ємом 9 літрів, підходить для трекінгу та подорожей. Володіє чудовими вентиляційними властивостями, обладнана знімними плечовим ременем, комфортною та м'якою задньою стінкою з сіткою Air-Mech та вентильованим м'яким набедреним пояском. Особливост..
2,510грн.

Магазин туристичного спорядження "Намет" © 2018