Фильтр
Виробник
 

Термоси

Термоси

Туристичні термоси

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Туристичний термос 1,6 л Tramp TRC-029
Гарячий чи холодний, ваш напій буде таким ще довго завдяки подвійним стінкам термоса Tramp. У відмінності від термосів зі скляною колбою, термос Tramp TRC-029 виготовлений з нержавіючої сталі, що робить його ще більш стійким до ударів. Легкий туристичний термос Tramp, об'ємом в 1,6 л, оснащений кл..
866грн.
Туристичний термос 0,9 л Tramp TRC-027
Гарячий чи холодний, ваш напій буде таким ще довго завдяки подвійним стінкам термоса Tramp.  Термос Tramp TRC-027 виготовлений з нержавіючої сталі, що робить його ще більш стійким до ударів. Легкий туристичний термос Tramp, об'ємом в 0,9 л. Оснащений клапаном для розливу рідини, а ..
598грн.
Туристичний термос 1,2 л Tramp TRC-028
Гарячий чи холодний, ваш напій буде таким ще довго завдяки подвійним стінкам термоса Tramp. У відмінності від термосів зі скляною колбою, термос Tramp TRC-028 виготовлений з нержавіючої сталі, що робить його ще більш стійким до ударів. Легкий туристичний термос Tramp, об'ємом в 1,2 л, оснащений кл..
720грн.
Туристичний термос 0,5 л Tramp TRC-030
Термос Tramp TRC-030 Гарячий чи холодний, ваш напій буде таким ще довго завдяки подвійним стінкам термоса Tramp. Легкий туристичний термос Tramp, об'ємом в 0,5 л, оснащений клапаном для розливу рідини, а спеціальне внутрішнє покриття не буде ускладнювати його миття. Термо..
485грн.
Туристичний термос 0,75 л Tramp TRC-031
Гарячий чи холодний, ваш напій буде таким ще довго завдяки подвійним стінкам термоса Tramp. У відмінності від термосів зі скляною колбою, термос Tramp TRC-031 виготовлений з нержавіючої сталі, що робить його ще більш стійким до ударів. Легкий туристичний термос Tramp, об'ємом в 0,75 л, оснащений к..
549грн.

Магазин туристичного спорядження "Намет" © 2018