Набори туристичного посуду

Набори туристичного посуду

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Комплект посуду з нержавіючої сталі Tramp TRC-001
Бестселер минулих років - набір посуду з нержавіючої сталі Tramp TRC-001 користується незмінним попитом у споживачів і в даний час. Комплектація Tramp TRC-001: - казанок 1,7 л, з кришкою і складною ручкою - сковорода 0150 мм з кришкою і складною ручкою - дрібні тарілки 0140 мм 2 шт ..
1,181грн.
Комплект туристичного посуду з алюмінію Tramp TRC-002
Один із найпопулярніших наборів туристичного посуду з алюмінію Tramp TRC-002 минулих років, залишається бестселером і в даний час.   Комплектація Tramp TRC-002: казанок 2,9 л, з дужкою, кришка-сковорідка зі складними ручками казанок 1,9 л, з дужкою, кришка-сковорідка зі складними ..
907грн.
Комплект туристичного посуду із анодованого алюмінію Tramp TRC-024
Придбавши набір Tramp TRC-024, Ви отримаєте саме те, що неодмінно Вам знадобиться під час відпочинку на природі або в подорожі. Губка для миття посуду обов'язково стане в нагоді  і позбавить Вас від зайвих незручностей під час відпочинку на природі. Предмети легкі, зручно складаються один в..
1,201грн.
Комплект туристичного посуду із анодованого алюмінію Tramp TRC-026
Придбавши набір Tramp TRC-026, Ви отримаєте саме те, що Вам знадобиться під час відпочинку на природі або в подорожі. Губка для миття посуду обов'язково стане в нагоді  і позбавить Вас від зайвих незручностей під час відпочинку на природі. Предмети легкі, зручно складаються один в одного і ..
1,713грн.
Набір посуду із анодованого алюмінію з рифленим дном Tramp TRC-034
Набори посуду з рифленим дном Tramp TRC-034 пристосовані спеціально для приготування їжі на природі та відпочинок. Завдяки унікальній будові дна цього посуду, Вам більше не доведеться шукати ідеально рівну поверхню для готування, на них можна готувати при нахилі до 50. Рифлене дно рівномірно розпо..
1,663грн.

Магазин туристичного спорядження "Намет" © 2018