Фильтр
Виробник
 

Кружки

Кружки

Туристичні кружки

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Термокружка з кришкою і підставкою 300мл Tramp TRC-006
Характеристики термокружки Tramp з кришкою та підставкою 300 мл Об'єм: 300 мл Матеріал: Нержавіюча сталь Термокружка з подвійними стінками відмінно зберігає тепло, не обпікає губи. Кришка з термостійкого пластика оберігає від проливання і не дає напою остигнути. Ручка надійно ..
201грн.
Термокружка 300 мл Tramp TRC-009
Термокружка з подвійними стінками Tramp TRC-009 Відмінно зберігає тепло. Полірована поверхня легко миється. Ручки надійно приєднані до корпусу за допомогою кругового зварювання і вони ніколи не відірвуться. Об'єм: 300 мл. Матеріал: нержавіюча сталь ..
233грн.
Автомобільна термокружка Tramp TRC-004
Автомобільна термокружка Tramp TRC-004 Довго зберігає тепло. Кришка-поїлка з термостійкого пластика оберігає від проливання рідини і не дає напою остигнути. З кружки легко пити під час поїздки на автомобілі або поїзді. Об'єм: 450 мл. Матеріал: нержавіюча сталь     ..
166грн.
Термокружка 450 мл Tramp TRC-010
Термокружка з подвійними стінками Tramp TRC-010 Відмінно зберігає тепло. Полірована поверхня легко миється. Ручки надійно приєднані до корпусу за допомогою кругового зварювання і вони ніколи не відірвуться. Об'єм: 450 мл. Матеріал: нержавіюча сталь ..
290грн.
Автомобільна термокружка з підігрівом Tramp TRC-005
Автомобільна термокружка з підігрівом Tramp TRC-005  Підключається до стандартного автомобільного прикурювача. Зберігає рідину теплою, поки вона підключена до прикурювача. Може підігріти рідину до потрібної температури. Кришка-поїлка з термостійкого пластика оберігає від прол..
277грн.
Термокружка подарункова Tramp TRC-046
Термокружка з нержавіючої сталі Tramp TRC-046 Має подвійні стінки і щільно прилеглу кришку. Це запобігає швидкому охолодженню гарячого напою і нагріванню холодного - напій довго збереже потрібну температуру. Також є сіточка для зручного заварювання чаю. Ручка оброблена шкірою. Кружку ..
554грн.
Автомобільна термокружка з підігрівом USB 12V Tramp TRC-064
Автомобільна термокружка з підігрівом USB 12V Tramp TRC-064 Підключається до стандартного автомобільного прикурювача і роз'єму USB. Зберігає рідину теплою, поки підключена до прикурювача або USB. Може підігріти рідину до потрібної температури. Кришка-поїлка з термостійкого пластик..
297грн.
Термокружка з кришкою і підставкою 400 мл Tramp TRC-007
Термокружка Tramp TRC-007 з подвійними стінками Відмінно зберігає тепло, не обпікає губи. Кришка з термостійкого пластика оберігає від проливання і не дає напою остигнути. Ручка надійно прикріплена до корпусу за допомогою точкового зварювання. Полірована поверхня легко миється. ..
742грн.
Кружка з карабіном Tramp TRC-012
Кружка з карабіном Tramp TRC-012 Легко пристібається за карабін до поясу або до лямці на рюкзаку - ніколи не загубиться. Ручка надійна та прикріплена до корпусу за допомогою точкового зварювання. Поліровану поверхню легко миється. А також послужить відмінним подарунком. Об'єм..
132грн.
Термокружка з поїлкою 300 мл Tramp TRC-018
Термокружка Tramp TRC-018 з подвійними стінками Відмінно зберігає тепло та не обпікає губи. Кришка-поїлка з термостійкого пластика оберігає від проливання і не дає напою остигнути. З кружки легко пити під час поїздки на автомобілі або поїзді. Ручка надійно прикріплена до корпусу з..
207грн.
Кружка з складними ручками Tramp TRC-011
Кружка з складними ручками Tramp TRC-011 Займає мінімум місця в рюкзаку. Ручки надійно прикріплені до корпусу за допомогою точкового зварювання. А також послужить відмінним подарунком. Об'єм: 300 мл. Матеріал: нержавіюча сталь ..
132грн.
Термокружка з поїлкою 400 мл Tramp TRC-019
Термокружка Tramp TRC-019 з подвійними стінками Відмінно зберігає тепло та не обпікає губи. Кришка-поїлка з термостійкого пластика оберігає від проливання і не дає напою остигнути. З кружки легко пити під час поїздки на автомобілі або поїзді. Ручка надійно прикріплена до корпусу з..
238грн.
Кружка з складними ручками і поїлкою Tramp TRC-045
Кружка з складними ручками і поїлкою Tramp TRC-045 Займає мінімум місця в рюкзаку. Ручки надійно прикріплені до корпусу за допомогою точкового зварювання. Кришка-поїлка з термостійкого пластика оберігає від проливання і не дає напою остигнути. Обєм: 320 мл. Матеріал: нержавію..
267грн.
Термокружка з поїлкою і ручкою-защіпкою Tramp TRC-020
Термокружка Tramp TRC-020 з подвійними стінками Відмінно зберігає тепло та не обпікає губи. Кришка-поїлка з термостійкого пластика оберігає від проливання і не дає напою остигнути. З кружки легко пити під час поїздки на автомобілі або поїзді. Ручка надійно прикріплена до корпусу з..
227грн.
Набір 4 стопки 80 мл Tramp TRC-013
Набір 4 стопки 80 мл Tramp TRC-013 Вкладаються один в одного - набір займає мало місця. Шкіряний чохол забезпечує захист від пошкодження. Оптимальний розмір стопок. А також послужать прекрасним подарунком. Упаковка: шкіряний чохол Об'єм: 80 мл/шт Кількість: 4 шт. Матер..
268грн.
Набір 4 стопки 25 мл Tramp TRC-022
Набір 4 стопки 25 мл Tramp TRC-022 Вкладаються один в одного - набір займає мало місця. Шкіряний чохол забезпечує захист від пошкодження. Оптимальний розмір стопок. А також послужать прекрасним подарунком. Упаковка: шкіряний чохол Об'єм: 25 мл/шт Кількість: 4 шт. М..
184грн.
Стакан складний Tramp TRC-068
Компактний складний стакан Tramp TRC-068 Легко вміщається в кишені. Завдяки карабіну його можна повісити на ремінь, або підвісити із зовнішнього боку до рюкзака. Об'єм: 110 мл. ..
231грн.
Термокружка 225 мл Tramp TRC-008
Термокружка з подвійними стінками Tramp TRC-008 Відмінно зберігає тепло. Полірована поверхня легко миється. Ручки надійно приєднані до корпусу за допомогою кругового зварювання і вони ніколи не відірвуться. Об'єм: 225 мл. Матеріал: нержавіюча сталь ..
207грн.

Магазин туристичного спорядження "Намет" © 2018