Категорії
Фильтр
Виробник
 

Газові пальники

Газові пальники

Газові пальники

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Газовий пальник Kovea Alpin Pot KB-0703
Газовий пальник Kovea Alpin Pot KB-0703 Компактна система для приготування їжі у вигляді газового пальника і чашки. Alpine-pot - це найшвидше і просте приготування їжі на відкритому повітрі. У комплект входять: чашки у захисній обгортці з кришкою, пальник з п'єзопідпалом, скля..
2,996грн.
Газовий пальник Kovea Backpacker (Mini) TKB-9209-1
Газовий пальник Kovea TKB-9209-1 найпотужніший в модельному ряді пальник. Надзвичайно простий в обігу, компактний і легкий. Відсутність п'єзопідпал у і проста конструкція забезпечують пальнику високу надійність і невисоку ціну. Розрахований для використання під різьбовий балон..
712грн.
Базовано на 1 відгуках.
Газовий пальник Kovea Expedition TKB-9703L з довгим шлангом
Газовий пальник Kovea Expedition TKB-9703L з довгим шлангом   Розрахований на низькі температури. Система попереднього підігріву газу сприяє більш повному його згорянню та рівному горінню. Пальник ідеальний для застосування у зимових умовах. Перехідник на високий балон ..
2,393грн.
Газовий пальник Kovea Expedition TKB-N9703
Газовий пальник TKB-N9703 Розрахований на низькі температури. Система попереднього підігріву газу сприяє більш повному його згорянню та рівному горінню. Пальник ідеальний для застосування у зимових умовах. Перехідник на високий балон в комплекті. Оснащений п'єзопід..
2,065грн.
Система JetBoil Flash Cooking System
JetBoil Flash Cooking System - швидка, компактна та ефективна система для приготування гарячої води в польових умовах. Лише за дві з половиною хвилини, за допомогою простого натискання кнопки, за допомогою цієї системи можна отримати 2 чашки гарячої води для какаю, супу чи будь-якої іншої їжї. Ко..
3,348грн.
Система JetBoil Zip Cooking System
JetBoil Zip Cooking System - ефективна та зручна система приготування гарячої води в умовах походу чи кемпінгу. Система Zip представляє собою бюджетний варіант, який разом з тим увібрав у себе всі подитивні якості пальників JetBoil, такі як компактний та яскравий дизайн, швидкість приготування во..
2,484грн.
Система JetBoil MiniMo Cooking System
Jetboil MiniMo Cooking System - безперечно найпопулярніша система з регулюванням потужності. Завдяки міцним металевим ручкам та новому дизайну чашки ви получите ще більше зручності під час приготування та пиття. MiniMo включає в себе надійну технологію регулювання потужності полум'я та забезпечує..
4,347грн.
Система JetBoil MicroMo Cooking System
JetBoil MicroMo Cooking System - ультралегка система, що забезпечує повний контроль під час приготування. MicroMo - найлегша система, з компактним дизайном для легкого транспортування і приготування води в будь-яких умовах. Ця система поєднує в собі зручність, малу вагу, точний контроль потужност..
4,347грн.
Система JetBoil Joule Cooking System
JetBoil Joule Cooking System - система, спеціально створена для використання в екстремальних умовах. Ідеально підходить для альпіністів. Її мультипаливна система з регулюванням потужності полум'я дозволяє ефективно використовувати пальне, а 2,5 літрова чаша FluxRing забезпечить їжею всю вашу кома..
6,669грн.

Магазин туристичного спорядження "Намет" © 2018