Фильтр
Виробник
 

Газові пальники

Газові пальники

Газові пальники

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Газовий пальник Kovea Alpin Pot KB-0703
Газовий пальник Kovea Alpin Pot KB-0703 Компактна система для приготування їжі у вигляді газового пальника і чашки. Alpine-pot - це найшвидше і просте приготування їжі на відкритому повітрі. У комплект входять: чашки у захисній обгортці з кришкою, пальник з п'єзопідпалом, склянка, чох..
3,870грн.
Газовий пальник Kovea Scorpion KB-0410
Газовий пальник Kovea Scorpion KB-0410 Kovea KB-0410 легкий, компактний, надійний пальник без слабких місць. Розрахований для використання під різьбовий балон (epi-gas). За допомогою перехідника зі шлангом Cobra можливе встановлення пальника на високий балон KGF-0220. Оснащений жо..
1,056грн.
Газовий пальник Kovea Backpacker (Mini) TKB-9209-1
Газовий пальник Kovea TKB-9209-1 найпотужніший в модельному ряді пальник. Надзвичайно простий в обігу, компактний і легкий. Відсутність п'єзопідпал у і проста конструкція забезпечують пальнику високу надійність і невисоку ціну. Розрахований для використання під різьбовий балон (epi-ga..
738грн.
Базовано на 1 відгуках.
Газовий пальник Kovea Solo KB-0409
Газовий пальник Kovea KB-0409 - оновлена модель пальника ТКВ-9709-1, яка при тому ж розмірі стала набагато легшою і потужнішою. Пальник розрахований для використання під різьбовий балон (epi-gas). За допомогою перехідника зі шлангом Cobra можливе встановлення пальника на високий балон KGF..
997грн.
Газовий пальник Kovea Expedition TKB-9703L з довгим шлангом
Газовий пальник Kovea Expedition TKB-9703L з довгим шлангом   Розрахований на низькі температури. Система попереднього підігріву газу сприяє більш повному його згорянню та рівному горінню. Пальник ідеальний для застосування у зимових умовах. Перехідник на високий балон в комплек..
2,428грн.
Газовий пальник Kovea Vulkan TKB-8901
Газовий пальник Kovea TKB-8901 під різьбовий балон (epi-gas). За допомогою перехідника зі шлангом Cobra можливе встановлення пальника на високий балон KGF-0220. П'єзопідпал. Пластиковий футляр. Оснащений вітрозахисною оболонкою. Технічні характеристики газового пальника Kovea V..
1,205грн.
Газовий пальник Kovea Hiker KB-0408
Газовий пальник Kovea Hiker KB-0408 Нова модель пальника ТКВ-8712, яка стала легшою, компактнішою і потужнішою. Розрахована для використання під різьбовий балон (epi-gas). За допомогою перехідника зі шлангом Cobra можливе встановлення пальника на високий балон KGF-0220. Оснащений ..
1,010грн.
Система JetBoil Flash Cooking System
JetBoil Flash Cooking System - швидка, компактна та ефективна система для приготування гарячої води в польових умовах. Лише за дві з половиною хвилини, за допомогою простого натискання кнопки, за допомогою цієї системи можна отримати 2 чашки гарячої води для какаю, супу чи будь-якої іншої їжї. Кон..
3,348грн.
Газовий пальник Kovea Maximum TKB-9901
Газовий пальник Kovea Maximum TKB-9901 Пальник-тринога під високий цанговий балон Kovea KGF-0220. Компактно складається у пластиковий футляр, має п'єзопідпал, при горінні утворює потужний вертикальний стовп полум'я. Технічні характеристики пальника Kovea Maximum TKB-9901 Назва: Ma..
1,560грн.
Система JetBoil Zip Cooking System
JetBoil Zip Cooking System - ефективна та зручна система приготування гарячої води в умовах походу чи кемпінгу. Система Zip представляє собою бюджетний варіант, який разом з тим увібрав у себе всі подитивні якості пальників JetBoil, такі як компактний та яскравий дизайн, швидкість приготування вод..
2,403грн.
Газовий пальник Kovea Scout TKB-8911-1
Газовий пальник Kovea TKB-8911-1  - під різьбовий балон (epi-gas). За допомогою перехідника зі шлангом Cobra можливе встановлення пальника на високий балон KGF-0220. П'єзопідпал. Пластиковий футляр. Технічні характеристики пальника Kovea Scout TKB-8911-1 Назва: Scout Stov..
1,290грн.
Система JetBoil MiniMo Cooking System
Jetboil MiniMo Cooking System - безперечно найпопулярніша система з регулюванням потужності. Завдяки міцним металевим ручкам та новому дизайну чашки ви получите ще більше зручності під час приготування та пиття. MiniMo включає в себе надійну технологію регулювання потужності полум'я та забезпечує ..
4,293грн.
Газовий пальник Kovea Titanium KB-0101
Газовий пальник Kovea KB-0101 - легкий, компактний, надійний пальник без слабких місць. Розрахований для використання під різьбовий балон (epi-gas). За допомогою перехідника зі шлангом Cobra можливе встановлення пальника на високий балон KGF-0220. Оснащений жорстким пластиковим ф..
1,651грн.
Система JetBoil MicroMo Cooking System
JetBoil MicroMo Cooking System - ультралегка система, що забезпечує повний контроль під час приготування. MicroMo - найлегша система, з компактним дизайном для легкого транспортування і приготування води в будь-яких умовах. Ця система поєднує в собі зручність, малу вагу, точний контроль потужності..
4,185грн.
Газовий пальник Kovea Expedition TKB-N9703
Газовий пальник TKB-N9703 Розрахований на низькі температури. Система попереднього підігріву газу сприяє більш повному його згорянню та рівному горінню. Пальник ідеальний для застосування у зимових умовах. Перехідник на високий балон в комплекті. Оснащений п'єзопідпалом. Те..
2,141грн.
Газовий пальник Kovea Fireman KB-0808
Газовий пальник Kovea KB-0808  - компактний, легкий, надійний пальник без п'єзопідпалу. Розрахований для використання під різьбовий балон (epi-gas). За допомогою перехідника зі шлангом Cobra можлива установка пальника на високий балон KGF-0220. Технічні характеристики газового пал..
860грн.
Газовий пальник Kovea Moonwalker KB-0211
Газовий пальник Kovea Moonwalker KB-0211   Газовий пальник KB-0211 зі шлангом, компактно складається, з попереднім підігрівом газу. Найлегший та найкомпактніший у своєму класі. Оснащений п'єзопідпалом. Призначений для використання з цанговими балонами. Технічні характерис..
1,893грн.
Газовий пальник Kovea Moonwalker KB-0211L з довгим шлангом
Газовий пальник Kovea Moonwalker KB-0211L з довгим шлангом Газовий пальник KB-0211 зі шлангом, компактно складається, з попереднім підігрівом газу. Найлегший та найкомпактніший у своєму класі. Оснащений п'єзопідпалом. Призначений для використання з цанговими балонами. Технічні ..
2,253грн.

Магазин туристичного спорядження "Намет" © 2019