Фильтр
Виробник Живлення
 

Туристичні лампи

Туристичні лампи

Туристичні лампи для встановлення в палатку або ззовні, для кемпінгу та туристичних походів

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Туристична лампа Black Diamond Apollo
Від автомобільного кемпінгу до декількох тижнів на високогірній альпійській базі Black Diamond Apollo забезпечує 200 люменів яскравого освітлення у компактній складній конструкції. Завдяки світлодіоду QuadPower, подвійній рефлекторній системі та оптимізованому матовому склу, яке рівномірно розподі..
2,025грн.
Туристична лампа Black Diamond Moji Power Charging Station
Багатофункціональний, ультра яскравий ліхтар для кемпінгу та туристичних походів, Black Diamond Moji Power Station не тільки забезпечує 250 люменів потужності, але також заряджає портативну електроніку через USB. Надзвичайно простий дизайн Moji Power Station має багатозадачні можливості заряджання..
2,295грн.
Туристична лампа Black Diamond Moji
Яскравий, легкий і простий у використанні, Moji - ідеальний кишеньковий ліхтар для кемпінгів, автомобілів та настільного освітлення. Обтічний, цільний дизайн має матове скло для рівномірного розподілу світла від світлодіода TriplePower, який випромінює 100 люменів при максимальній потужності. Пере..
810грн.
Туристична лампа - ліхтар Black Diamond Orbit
Яскравий і ультра-компактний, ліхтарик Black Diamond Orbit - це кишеньковий розбірний ліхтар, універсальний та підходящий для будь яких подорожей. Як полегшена версія популярного ліхтаря Voyager, Orbit оснащений яскравим світлодіодом DoublePower у матовому склі потужністю 105 люмен в режимі турист..
945грн.

Магазин туристичного спорядження "Намет" © 2019