Категорії
Фильтр
Виробник Живлення
 

Туристичні лампи

Туристичні лампи

Туристичні лампи для встановлення в палатку або ззовні, для кемпінгу та туристичних походів

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Туристична лампа Black Diamond Apollo
Від автомобільного кемпінгу до декількох тижнів на високогірній альпійській базі Black Diamond Apollo забезпечує 200 люменів яскравого освітлення у компактній складній конструкції. Завдяки світлодіоду QuadPower, подвійній рефлекторній системі та оптимізованому матовому склу, яке рівномірно розпод..
1,755грн.
Туристична лампа Black Diamond Moji Power Charging Station
Багатофункціональний, ультра яскравий ліхтар для кемпінгу та туристичних походів, Black Diamond Moji Power Station не тільки забезпечує 250 люменів потужності, але також заряджає портативну електроніку через USB. Надзвичайно простий дизайн Moji Power Station має багатозадачні можливості заряджанн..
2,565грн.
Туристична лампа Black Diamond Moji
Яскравий, легкий і простий у використанні, Moji - ідеальний кишеньковий ліхтар для кемпінгів, автомобілів та настільного освітлення. Обтічний, цільний дизайн має матове скло для рівномірного розподілу світла від світлодіода TriplePower, який випромінює 100 люменів при максимальній потужності. Пер..
810грн.
Туристична лампа Black Diamond Moji XP
Простий і довговічний з потужністю у 150 люмен, ліхтарик Black Diamond Moji XP забезпечує яскраве, навколишнє освітлення для готування їжі, ігор в карти та нарад перед виходом рано вранці. Розбірний Moji XP дозволяє легко розмістити сее в наметі або на гілці дерева, а один вимикач живлення також ..
1,080грн.
Туристична лампа - ліхтар Black Diamond Orbit
Яскравий і ультра-компактний, ліхтарик Black Diamond Orbit - це кишеньковий розбірний ліхтар, універсальний та підходящий для будь яких подорожей. Як полегшена версія популярного ліхтаря Voyager, Orbit оснащений яскравим світлодіодом DoublePower у матовому склі потужністю 105 люмен в режимі турис..
1,215грн.
Туристична лампа - ліхтар Black Diamond Voyager
Поєднуючи яскраву туристичну лампу з потужним, точним ліхтариком, ліхтар Black Diamond Voyager забезпечує надзвичайно універсальне освітлення для будь яких пригод. У режимі туристичної лампи він виробляє 140 люмен з яскравим круговим світлом, а в режимі ліхтарика створює сильний промінь потужніст..
1,350грн.

Магазин туристичного спорядження "Намет" © 2018