Фильтр
Виробник Живлення
 

Налобні ліхтарики

Налобні ліхтарики

Налобні ліхтарики всіх видів

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Налобний ліхтарик Black Diamond Cosmo
Новий водонепроникний корпус та потужність у 200 люмен робить Black Diamond Cosmo Headlamp ідеальним для будь яких пригод та в будь яку погоду! Цей налобний ліхтарик має 6 режимів підсвічування, а завдяки повністю водонепроникній конструкції, Cosmo продовжує освітлювати шлях в любу непогоду. Осо..
945грн.
Налобний ліхтарик Black Diamond Icon
Будь ви в горах на новому для себе альпініскому маршруті, чи на довгій пробіжці пізно вечером, налобний ліхтарик Black Diamond Icon не дасть вам загубитися в темряві і просвітить ваш шлях до самого дому. Потужніть в 500 люмен робить його найпотужнішим серед всіх налобних ліхтариків Black Diamond. ..
2,700грн.
Налобний ліхтарик Black Diamond Ion
Надзвичайно компактний та потужний, з повністю переробленим дизайном, ліхтарик Black Diamond Ion дає вам 100 люмен потужності у у крихітній формі. З кнопкою, що дозволяє легко перемикатися від повного живлення до мінімальної потужності, стробоскопного або червоного нічного бачення, Ion має більше ..
810грн.
Налобний ліхтарик Black Diamond Iota
Світло, що легко вписується в долоню, Black Diamond Iota є щоденним ліхтариком для швидких ранкових тренувань і міських пригод. Випускаючи 150 люмен на максимальній потужність з середньою тривалістю роботи до 2-х годин, а рейтинг IPX4 захищає від бризг води з будь-якого кута. Технологія Powertap д..
1,215грн.
Налобний ліхтарик Black Diamond Spot
Black Diamond Spot має неймовірні 300 люменів регульованого світла з повністю водонепроникною конструкцією. На додаток до надійного, точного та потужного променя, новий дизайн освітлення Spot пропонує поліпшене периферійне освітлення для різноманітних заходів, таких як приготування їжі, читання, о..
1,215грн.
Налобний ліхтарик Black Diamond Sprinter
Black Diamond Sprinter з лампою потужністю у 200 люмен є універсальним, всепогодним ліхтариком, що ідеально підходить для використання в найскладніших умовах. Червоний стробоскоп в задній частині збільшує видимість, але його можна вимкнути. Літій-полімерний акумулятор заряджається через USB-порт з..
2,295грн.
Налобний ліхтарик Black Diamond Storm
Наша міцна, повністю водонепроникна робоча конячка для важких умов та великих пригод, Black Diamond Storm тепер оснащений двома лампами загальною потужністю в 350 люмен та трьома різними кольоровими режимами нічного бачення. Змінений профіль освітлення забезпечує поліпшене периферійне освітлення, ..
1,485грн.

Магазин туристичного спорядження "Намет" © 2019