Фильтр
Виробник
Категорія одягу
 

Термобілизна

Термобілизна

Термобілизна

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Кальсони Commandor (Neve) Balance (ж)
Кальсони Commandor (Neve) Balance - призначені для зайняття спортом і активного відпочинку. Інтенсивно відводять вологу від тіла під час фізичних навантажень. Матеріал Polartec® Power Dry® з технологією Cocona® ефективно бореться із запахом поту, використовуючи абсорбуючі властивості активова..
420грн.
Кальсони Commandor (Neve) Bronco
Кальсони Commandor (Neve) Bronco з легкого і еластичного матеріалу Polartec Power dry. Призначені для ефективного відведення вологи від тіла, за рахунок чого встановлюється оптимальна, комфортна температура на поверхні тіла. Футболка згодиться усім, хто захоплюється спортом і активним відпочинко..
305грн.
Кальсони Commandor (Neve) Balance
Характеристика лосін Commandor (Neve) Balance Матеріал: Polartec® Power Dry® Cocona® швидко сохне - двуслойная структура плетіння тканини Polartec® Power Dry Cocona® technology - абсорбуючі властивості активованого вугілля упродовж усього терміну служби облягаючий крій плоскі ..
420грн.
Джемпер Commandor (Neve) Balance
Футболка Commandor (Neve) Balance - для занять спортом і активного відпочинку. Інтенсивно відводить вологу від тіла під час фізичних навантажень. Матеріал Polartec® Power Dry® з технологією Cocona® ефективно бореться із запахом поту, використовуючи абсорбуючі властивості активованого вугілля...
450грн.
Джемпер Commandor (Neve) Balance(ж)
Футболка Commandor (Neve) Balance з довгим рукавом . Для занять спортом і активного відпочинку. Інтенсивно відводить вологу від тіла під час фізичних навантажень. Матеріал Polartec® Power Dry® з технологією Cocona® ефективно бореться із запахом поту, використовуючи абсорбуючі властивості активова..
450грн.
Джемпер Commandor (Neve) Bronco
Футболка Commandor (Neve) Bronco з довгими рукавами з легкого і еластичного матеріалу Polartec Power dry. Призначена для ефективного відведення вологи від тіла, за рахунок чого встановлюється оптимальна, комфортна температура на поверхні тіла. Футболка згодиться усім, хто захоплюється спорт..
352грн.
Футболка Commandor (Neve) Dyno
Футболка Commandor (Neve) Dyno з короткими рукавами з легкого і еластичного матеріалу Polartec Power dry. Призначена для ефективного відведення вологи від тіла, за рахунок чого встановлюється оптимальна, комфортна температура на поверхні тіла. Футболка згодиться усім, хто захоплюється спортом і ..
320грн.
Шорти Commandor (Neve) Dyno
Шорти Commandor (Neve) Dyno з матеріалу Polartec Power dry, так само, як і термобілизна. Призначені для ефективного відведення вологи від тіла, за рахунок чого встановлюється оптимальна, комфортна температура на поверхні тіла. Шорти згодяться усім, хто захоплюється спортом і активним відпочинком..
194грн.
Джемпер Commandor (Neve)  Irbis
Футболка Commandor (Neve) Irbis з довгим рукавом, виготовлена з матеріалу Power Stretch, призначена для ефективного збереження тепла тіла і надає почуття комфорту. Термофутболка згодиться всім тим, хто захоплюється полюванням, риболовлею, спортом і активним відпочинком в зимову пору року.   ..
590грн.

Магазин туристичного спорядження "Намет" © 2019