Доставка і оплата

Доставка товару
В інтернет-магазині «Намет» доставка замовленого товару можлива:
1) Службою доставки "Нова пошта" до всіх населених пунктів де є їхні представництва (є можливість оплати товару при отриманні). Достака замовлень сумою більше 800 грн. до відділення чи складу "Нової пошти"  безкоштовно. Замовлення на суму менше 800 гривень доствляються за рахунок клієнта.

2) Службами доставки "Автолюкс", "Інтайм", "САТ", Ваш час", Міст експрес" та іншими. Доствка замовлень сумою більше 800 грн. безкоштовно за наш рахунок. Замовлення на суму менше 800 гривень доствляються за рахунок клієнта.

3) Кур’єром по місту Івано-Франківськ (оплата товару при отриманні). Доставка товару здійснюється безкоштовно.

4) Будь-яким іншим зручним для клієнта способом за умови попередньої домовленості із адміністрацією інтернет-магазину.

Оплата товару
В інтернет-магазині «Намет» оплату замовленого товару можна здійснити наступним чином:
1) Оплата готівкою при отриманні на складі служби доставки («Нова пошта», «Інтайм») у вашому місті (за умови наявності представництва служби доставки).
Ви здійснюєте замовлення товару через сайт, або по телефону. Після підтвердження замовлення, наш менеджер уточняє можливі терміни та адресу доставки. Оплату замовлення Ви здійснюєте по факту отримання товару на складі служби доставки у Вашому місті (за умови наявності представництва служби доставки).

2) Оплата на розрахунковий рахунок у банку згідно рахунка-фактури.
Ви здійснюєте замовлення товару через сайт або по телефону. На основі Вашого замовлення ми формуємо "рахунок-фактуру" (документ з переліком товару, який ви замовили та нашими банківськими реквізитами) і відсилаємо вам на електронну пошту. Оплатити фактуру ви можете в "ПриватБанку" або будь-якому іншому комерційному банку, однак уточняйти комісію за операцію. Після оплати, Вам необхідно повідомити нам номер квитанції про оплату, для пришвидшення відправки товару. Доставка товару буде здійснена на протязі 3-7 днів із моменту надходження коштів на наш рахунок.

3) Оплата готівкою кур’єру в руки (тільки для міста Івано-Франківськ).
Ви здійснюєте замовлення товару через сайт, або по телефону. Після підтвердження замовлення, наш менеджер  із Вами про термін та адресу доставки. Оплату замовлення Ви здійснюєте по факту нашому кур’єру, під час передачі товару особисто в руки.


 


Магазин туристичного спорядження "Намет" © 2019