Умови використання

Шановні відвідувачі, перед переглядом сторінок нашого інтернет-магазину рекомендуємо детально прочитати дані умови. У разі якщо ви не погоджуєтесь із даними умовами, не користуйтесь цим інтернет-магазином.

Використання інтернет-магазину «Намет»
Інтернет-магазин namet.com.ua (далі іменований «Намет») надає вам можливість переглядати, завантажувати, роздруковувати і зберігати матеріали цього сайту виключно для особистого некомерційного використання і за умов збереження всіх авторських прав на ці матеріали. Забороняється змінювати матеріали цього сайту, розповсюджувати та демонструвати їх на інших інтернет ресурсах з метою використання у власних комерційних цілях. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах забороняється.

Відмова від відповідальності
Всі матеріали, що розміщені на сторінках інтернет магазину «Намет», а також послуги, які надаються інтернет магазином «Намет» надаються «як є» без будь-яких гарантій. «Намет» не гарантує достовірності і повноти матеріалів та послуг на цьому сайті. Адміністрація інтернет-магазину «Намет» в будь-який час, без попередження може вносити зміни в матеріали (описи товарів, технічні характеристики, ціни) і послуги, що надаються цим сайтом. «Намет» за будь-яких обставин не несе відповідальності за збитки, що виникли в наслідок використання матеріалів цього сайту.


Магазин туристичного спорядження "Намет" © 2019