Про наш магазин

Вітаємо відвідувачів інтернет-магазину "Намет"!
Якщо Ви захоплюєтесь пішохідними подорожами, мандруєте, пізнаєте світ, чи ведете активний спосіб життя – тоді наш магазин до Ваших послуг. Саме у нас Ви маєте можливість придбати спорядження яке зробить подорож чи відпочинок комфортнішим, насичинішим та безпечнішим.
В інтернет-магазині "Намет" Ви знайдете туристичне спорядження від провідних українських та європейських виробників: Commandor (Україна),  Tatonka (Німеччина),  Pinguin (Чехія), Asolo (Італія). Це намети різноманітного призначення, рюкзаки, спальники, килимки, одяг та взуття, пальники, туристичний посуд, а також аксесуари які роблять подорожі приємнішими і комфортнішими. Ми не просто продаємо туристичне спорядження ми самі мандруємо, і  по можливості перевіряємо спорядження яке продаємо в найрізноманітніших умовах, і зрадістю допоможемо вам підібрати намет, спальник, одяг або взуття. Ми хочемо щоб туристичне спорядження, приносило максимальне задоволення, було зручним і надійним. Це і є основною місією і завданням нашого магазину.

Інтернет магазин "Намет" здійснює продаж та доставку туристичного спорядження по всій території України. Доставка товару на суму більше 800 грн. до складу кур'єрської служби у Вашому місті - безкоштовна.

Якщо у вас є питання пишіть нам  shop.namet@gmail.com, або телефонуйте 097 162 0290 або 066 306 9276.

 

 

 

 


Магазин туристичного спорядження "Намет" © 2019